sobota, 10 czerwca 2017

Zwiększa gęstość włosów - X Cellerate 35 Serum. Opinie, recenzje, sklep

X Cellerate 35


Cienkie włosy są często utrapieniem, z którym bardzo ciężko sobie poradzić. Bowiem włosy mogą być gęste, ale sam fakt, że są cienkie sprawia, że wyglądają, jak przerzedzone.Co na zwiększenie objętości włosów?

Preparaty zwiększające objętość włosów najczęściej zawierają peptydy, keratynę, ekstrakty z owoców i proteiny. Działają one na dwa sposoby: oblepiają łodygę włosa, dodając jej grubości lub przez przeciwnie naładowane cząsteczki powodują wzajemne odpychanie się poszczególnych włosów. Jeśli chcemy optycznie zwiększyć objętość włosów musimy postawić na odpowiednie suszenie. Zaczynamy od suszenia włosów suszarką z głową w dół bez uprzedniego nakładania kosmetyków do stylizacji. Podczas tego procesu delikatnie roztrzepujemy kosmyki rękami. Z kolei za pomocą szczotki o dużej średnicy można wyczarować pożądaną objętość.

Efekt używania X cellerate jest widoczny już po kilku aplikacjach środka
Czy X Cellerate 35 zwiększa gęstość włosów?

Preparat X Cellerate 35 składa się ze specjalnej mieszanki 35 składników, które odżywiają cienkie włosy i stymulują ich wzrost. Dzięki temu włosy wyglądają na gęstsze i dużo mocniejsze. Jak dowiadujemy się z wielu komentarzy już 2-tygodniowa kuracja zapewni zauważalne efekty.

Jak używać Xcelerate 35?

Środek X Cellerate35 jest prosty w użyciu i nadaje się zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym
wieku. Po prostu nakładamy spray na włosy i wmasowujemy w skórę głowy. Jedno opakowanie produktu wystarczy nawet na miesięczną kurację.Dodatkowy masaż też pomoże

Oprócz aplikowania środka, można wzmocnić jego działania wykonując delikatny masaż skóry głowy. Proponuje się wykonywanie serii ucisków, poruszając się od czoła aż do karku przez środek głowy, i później stosować tę samą zasadę w kierunku uszu. Korzystne jest również masowanie skóry ruchami kolistymi podążając od górnej granicy czoła do skroni, a później do części centralnej i w dół - do karku. Aby nie doszło do poplątania włosów, należy wykonywać masaż podczas mycia szamponem lub używając oliwki,

Efekty stosowania preparatu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie (X Cellerate 35) pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

1 komentarz:

  1. Niezły jest ten spray, ale mogliby sprzedawać go taniej

    OdpowiedzUsuń