środa, 15 marca 2017

Czy Revolyn Ultra działa? Opinie, cena, gdzie kupić?

Revolyn na odchudzanie

Zbliża się wiosna i większość z nas zauważyło, że tu i ówdzie czegoś przybyło. A to boczki wylewają się spod biodrówek, a to uda jakby szersze i wyliczać można bez końca.

Na wiosnę każdy chce wyglądać świeżo i lekko, ale zimowe odkładanie tłuszczyku zrobiło swoje i trzeba się wziąć za siebie. Z pomocą przychodzą najnowsze suplementy, które mają zdziałać cuda, Sprawdźmy, czy są warte swojej ceny.

Czym jest Revolyn Ultra

Suplement Revolyn Ultra, to jeden z najnowszych sprzymierzeńców w walce z nadwagą. Jak dowiadujemy się ze strony producenta został opracowany z najbardziej skutecznych składników i jest całkowicie bezpieczny.
Faktycznie tabletki zawierają kilka znaczących ziół i ekstraktów, ale czy są skuteczne? Przyjrzyjmy się składnikom.

Skład Revolyn Ultra

Resweratrol –  substancja, która występuje w czerwonym winie. Uważa się, że to dzięki niej Francuzi, którzy piją dużo wina, cieszą się zdrowiem układu sercowo-naczyniowego. Jest też przydatny w leczeniu cukrzycy, w redukcji nadwagi i w zmniejszaniu ryzyka chorób nowotworowych.
Naukowcy twierdzą, że resweratrol wpływa na regulację równowagi energetycznej, co może zapobiegać otyłości. Bowiem stymuluje proces rozpadu komórek tłuszczowych.

Zielona herbata – Zawiera garbniki, alkaloidy, lipidy, aminokwasy, teina, witaminy (A, B, C, E), liczne mikroelementy (potas, wapno, miedź, cynk, mangan, fluor) Zdania, co do właściwości odchudzających są podzielone. Niektórzy są zwolennikami, inni kategorycznie zaprzeczają, że herbata odchudza.

Yerba mate - ma wpływ na metabolizm cukrów i tłuszczów w naszym ciele. Za to odpowiadają przede wszystkim zawarte w niej katechiny, które maja zdolność ograniczania rozkładania wielocukrów w jelitach oraz ograniczania rozpuszczalności tłuszczów w żółci. Wykazano również, że regularne picie yerby zapobiega rozwojowi miażdżycy i  wspomaga proces odchudzania.

Eleuterokok kolczasty – żeń-szeń syberyjski, zwiększa tolerancję na stres, zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną organizmu. Jest swoistym środkiem dopingującym. Uznaje się, że roślina normalizuje ciśnienie krwi, wspomaga układ krwionośny i immunologiczny oraz zwiększa siłę fizyczną;

Ekstraktem z owocu granatu – ma pewien wpływ na zmniejszeie wchłanianie tłuszczu, co w konsekwencji może powodować utratą wagi;

Guarana – za sprawą kofeiny działa termogeniczne, co oznacza, że pomaga spalać tłuszcz i kalorie dzięki wspomaganiu wydzielaniu ciepła. Wówczas organizm spala tłuszcz, by uzyskać ciepło.

Czy ten suplement mnie odchudzi?

Na podstawie analizy składu, można założyć, Revolyn ma wpływ na odchudzanie. Oczywiście, nie sprawi, że tłuszcz sam zniknie, ale pomoże się jego pozbyć w połączeniu z wysiłkiem fizycznym.. Na pewno jest to suplement wart uwagi, jak inne wieloskładnikowe środki.

Porównując go do innych substancji dostęoncyh w internecie ocena wygląda następująco:

nazwa  ilość substancji  działanie składników   cena podsumowanie 
 Eco Slim  7  8/10  7/10  7,2/10
 Chocolate Slim  6  7/10  8/10  7/10
 Revolyn Ultra  6  7/10  7/10  6,8/10


Gdzie kupić i jaka jest cena Revolynu?

Jak większość podobnych suplementów, Revolyn Ultra jest dostępny jedynie przez stronę internetową producenta. Z tego, co widać, przesyłka dochodzi szybko i co ważne można zapłacić dopiero po dostarczeniu przesyłki do domu. Jedno opakowanie kosztuje 149 zł, co nie jest bardzo wygórowaną ceny, jak na suplement wieloskładnikowy.


Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (Revolyn Ultra) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.

Brak komentarzy: